Son dakika haberi bulunmamaktadır.   Enerji Kimlik Belgesi Çizdirmek İstiyorum  
Insaat Haberleri
Anasayfa | Haber Ara | Foto Galeri | Videolar | Anketler | Sitene Ekle | RSS Kaynagi| Reklam & Iletisim| Künye

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Zeminde performans

Akustik,Ekonomik,Elde,Geometrik,Hastane, Karo, Kaynak,Koruma, Kural,Madde,Norament , Ofis ,Okul, Performans ,R9 ,Renk,Statik,Tercih, Zarif, Zemin

Kategori  Kategori : Zemin
Yorumlar  Yorum Sayysy : 0
Okunma  Okunma : 3457
Tarih  Tarih : 09 Temmuz 2010, 17:06

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


Yüksek performans beklediğiniz alanlarda, gelişigüzel serpiştirilmiş zarif desen özelliği ve yansıtma kırıcı yüzey dokusuyla, her türlü mekanda kullanıma uygun olan stone serisi, ihtiyaca göre, elektrostatik ya da akustik özellikli olarak da temin edilebiliyor.


Kauçuk döşemede desen kullanımı – Yüksek performans, Sınırsız tasarım imkanıyla birleşiyor Otarifloor karo zemin kaplamalarıyla, istenen geometrik tasarım mevcut stoklar kullanılarak oluşturulabiliyor.

Ayrıca, tamamen projeye özel çözüm alternatifleri üretilebiliyor ya da mevcut hazır tasarımlardan sipariş verilebiliyor. Otarifloor Kauçuk Zemin Kaplamaları, %100 doğal kauçuktan üretiliyor.

PVC içermemesi ve yoğun sirkülasyon gerektiren mekanlardaki kullanım kolaylığı nedeniyle tercih ediliyor. Hastane, ofis, okul ve spor merkezi gibi mekanlarda kullanılabilen kauçuk zemin kaplamalarını kolaylıkla temizlenebiliyor ve özel bir bakım gerektirmiyor. 2 mm veya 3 mm kalınlığında 61×61 mm ve 50×50 mm ebatlarındaki karolardan oluşuyor.

Otarifloor avantajları ; Stoktan Teslim 35000 m²’lik stokla İstanbul içinde aynı gün, İstanbul dışında ise 2 gün içerisinde teslim imkanı var.

Kaymayı önleyici özellik ; Noraplan ve Norament standart zemin kaplamaları ZH1/571 uyarınca R9 düzeyine ulaşıyor. Stone serisi kaplamalar, renk, desen ve model seçenekleriyle neredeyse tüm mekanlarda kullanıma uygun.

Bakım kolaylığı ; Ekonomik bakım kolaylığı ilave volkanizasyonun sağladığı aşırı kapalı yoğun yüzey yapısı ile elde edilen “nora cleanguard” sayesinde yoğun bakım gerektirmiyor.

Elektro-statik iletkenlik “El”; Elektronik cihazlar için koruma; elektro-statik boşalmalara bağlı oluşabilecek patlamalara karşı koruma sağlıyor.

Boyutsal sabitlik ; Yumuşatıcı madde içermediğinden yapıştırıldığında çekme yapmıyor. Kural olarak kaynak yapılması gerekmiyor.

Elektro-statik saptırıcı iletkenlik “Al” ; Çifte fonksiyonlu;

# Elektronik cihazların korunması
# VDE 0100. Bölüm 610 uyarınca insanların korunması (izolasyon direnci R1 > 5 x 104 Ohm) veya açık gerilimle yapılan çalışmalarda CenelecHD 384.6.61 81 :1992
# Sigara Ateşine Dayanıklılık, sigara külünden yüzey zarar görmüyor.

Forklift trafiğine elverişlilik ; 6 N/mm²’ye kadar en yoğun trafik için elverişli. Uygun modeller sorulabiliyor

Yangın koruma özellikleri ; DIN 4102/B1 uyarınca zor tutuşuyor. (Fonksiyona bağlı istisnalar olabiliyor.)

Kertik oluşumuna karşı dayanıklılık ; Paten ayakkabısı veya ayakkabı çivilerine (örneğin golf ayakkabıları) bağlı kertik ve kesik oluşumuna karşı yüksek direnç gösteriyor.

Kalıcı esneklik ; Zemin üzerinde yürüme rahatlığı sağlıyor.

Yangına yüksek direnç ; Yüksek yangın koşullarında, özel izne tabi olmak üzere hatta yanmaz maddelerin kullanılması gereken (DIN 4102) mekanlar için uygun. “Adım Sesi” İzolasyonu, azami değerler maks. 20 dB

Yangın esnasında zehirli gaz oluşmuyor ; Yangın esnasında oluşabilecek toksikolojik yönden zararsız yangın gazı oluşumu (DIN 4102) insanlar ve hayvanlar için tehlike düzeyi önemli ölçüde azaltılmış.

Kimyasal maddelere direnç ; Solventler, seyreltik asitler ve bazların kısa süreli etkilerine bağlı hasar söz konusu değil.

Sıvı ve katı yağlara karşı direnç ; Sıvı ve katı yağların kullanımının yoğun olduğu mekanlar için uygun.

Anti-statik ; Yürümeye bağlı kayda değer elektro-statik yükleme olmadığından hissedilebilir elektrik çarpması oluşmuyor.

5 yıl garanti ; Belirtilen elektro-statik özellikler için 5 yıl garantili.

Ayrıntılı bilgi için ; Otari Pazarlama A.Ş. Tel: 0212 2362374-75 Web: www.otarifloor.comBenzer Haberler


Soyal Medya


| Yorum Yaz Yorum Yaz |


Zemin

En Çok Okunan Haberler

Remax Korkut Azeri12 Ekim 2018

İnşaat ve Yapı Haberleri
RSS Kaynagi | Yazar Girisi

| Birim Fiyat | Köylerimiz | Çakraz | Granit Fiyatlari

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi