Son dakika haberi bulunmamaktadır.   Enerji Kimlik Belgesi Çizdirmek İstiyorum  
Insaat Haberleri
Anasayfa | Haber Ara | Foto Galeri | Videolar | Anketler | Sitene Ekle | RSS Kaynagi| Reklam & Iletisim| Künye

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Dayanıklı dokunuşlar yenilikçi çözümler

ROLLOC 5G döşeme sistemli ilk doğal ahşap kaplama yüzeyli parke.

Kategori  Kategori : Zemin
Yorumlar  Yorum Sayysy : 0
Okunma  Okunma : 3388
Tarih  Tarih : 10 Ekim 2010, 15:47

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


ROLLOC 5G döşeme sistemli ilk doğal ahşap kaplama yüzeyli parke. Golvabia Residence parke hiç bir alet kullanmadan yalnızca klikleyerek yerine döşenebiliyor. Amatör veya profesyonel herkes için en kolay döşeme sistemi.
    
Golvabia residence parke ve sayısız avantajları: Evler için yer döşemesi seçmek heyecanlı bir iş. Ahşap döşeme evde keyifle yaşanası bir ortam sağlıyor. Golvabia Ahşap Döşemeler ev için çok geniş yelpazeli ağaç türleri ve ahşap dokularında seçenekler sunuyor.
    
     Evlerin yer döşemesi evlerin şıklığını belirliyor. Kolay-döşe sistemli Golvabia Residence ile isteyen kullanıcılar seçkin ceviz parke veya geleneksel meşe görünümü ile evlerinin kendilerine özel atmosferini belirliyor.
    
Golvabia Residence Kullanım Yerleri:
      Yatak odaları, holler, yaşam odaları, çalışma odaları ve mutfaklar.
    
Geniş Ürün Yelpazesi
      Golvabia Residence yalnızca 7 mm kalınlığında doğal ahşap kaplama yüzeyli bir parke. Sert HDF öz üzerine kaplanan %100 doğal ağaç türlerinden farklı dokularda elde edilen kaplamaların uygulanması ile sert ve dayanıklı parkeler elde ediliyor. İnce bir ahşap kaplama kullanarak sadece bir adet ahşap kütükten 500 m2 yer kaplaması elde ediliyor. Bu da örneğin ceviz veya tik gibi seçkin ağaç türlerinin çok uygun fiyatlarda satılması anlamına geliyor.
    
Mat Lake veya Lake
      Golvabia lake ürünleri bakımı kolay ve dayanıklı ürünlerdir. Yüzey hassas çizilmelere dayanıklı nano parçacıklı son kat ile sertleştiriliyor ve böylelikle ahşap yüzeyin yeni görünümünü uzunca süre koruması sağlanıyor. Golvabia’nın yeni geliştirdiği mat lake cila ile bakımı kolay ve yağlanmış parke görünümlü yüzeyler elde ediliyor.
    
     Lake cilalar kimyasal çözücüler içermiyor, doğaya ve sağlığa zarar vermiyor. Mat lake veya lake arasında seçim yapmak kullanıcıya kalıyor. Ev kullanımında tüm parkelerde aşınmaya karşı 10 yıl garanti veriliyor.
    
 Hızlı ve kolay uygulama
      Golvabia Residence Rolloc 5G (5. Jenerasyon) kilit sistemine sahip. Lamba ve zıvana profilleri birbirine tam kenetlenecek ve kuvvetle birleşmeleri sağlanacak şekilde fabrika ortamında elmas uçlarla işleniyor. Yeni tasarlanmış kenar bitiş detayları alet kullanmadan yerinde kolay uygulama imkanı veriyor.
    
Yaşam odası
      Aile ve arkadaşlar ile en çok zaman geçirilen mekan. Doğal ahşap yer kaplamaları eve başka bir malzeme ile elde edilemeyecek kadar sıcak ve şık bir atmosfer kazandırıyor. Oda için seçilen yer kaplaması gelecekte uzun yıllar iç dekorasyonun temeli oluyor. Eve yapılacak küçük bir yatırım şık ve doğal bir görünüm ile kullanıcılara huzur ve konforlu bir yaşam olarak geri dönüyor.

Ahşap farklı alışkanlıklarda ve geleneksel kullanıma uygun doğal bir malzeme.

Ahşabı doğru kullanmak deneyim ve uzmanlık gerektiriyor. Golvabia Ahşap Yer Kaplamaları’nda 50 yılı aşmış deneyime sahip. Ahşap yer kaplamalarını İsveç’in güneyinde Anderstorp’da modern ve yüksek teknolojiye haiz fabrikasında üretiyor.

Golvabia en yüksek kaliteyi onaylayan ISO 9001:2000 sertifikasına sahip. Büyük oranda FSC (Orman Yönetimi Konseyi) sertifikalı ormanlardan alınan ağaçlar kullanılıyor. FSC – Orman Yönetimi Konseyi tüm dünya ormanlarının doğru yetiştirilmesini sağlayan uluslararası bir organizasyon. Golvabia’da modern evlerin ahşap yer kaplaması taleplerini karşılamak üzere ahşabın doğal dokusunu göz önünde bulundurarak sürekli olarak yeni ürünler geliştiriliyor. Yeni mat-lake cila bunun en iyi örneği. Bu cila ile hem doğal ahşap görünümü korunmuş hem de bakımı kolay bir ürün elde ediliyor.Benzer Haberler


Soyal Medya


| Yorum Yaz Yorum Yaz |


Zemin

En Çok Okunan Haberler

Remax Korkut Azeri12 Ekim 2018

İnşaat ve Yapı Haberleri
RSS Kaynagi | Yazar Girisi

| Birim Fiyat | Köylerimiz | Çakraz | Granit Fiyatlari

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi