Son dakika haberi bulunmamaktadır.   Enerji Kimlik Belgesi Çizdirmek İstiyorum  
Insaat Haberleri
Anasayfa | Haber Ara | Foto Galeri | Videolar | Anketler | Sitene Ekle | RSS Kaynagi| Reklam & Iletisim| Künye

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Cephe Kaplama

Cephe Kaplama

Kategori  Kategori : Şantiye Notları
Yorumlar  Yorum Sayysy : 0
Okunma  Okunma : 8079
Tarih  Tarih : 15 Ocak 2011, 13:42

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


   

 

 
GİZLİ SİSTEM
 
Granit seramik minimum kesim sağlayacak yerleşim projesinin çizilmesi      
Projeye uygun olarak, bina yüzeylerinden yaklaşık 15 cm uzaklıkta yatay akslar halindealüminyum alt kostrüksiyonun oluşturulması.     
Granit seramik arka yüzeyine kanal açılması     
Granit seramiklerin arkalarına açılan kırlangıç kuyruğu şeklindeki kanallara geçen alüminyum klipsler ile yatay profiller üzerine asılması.

KLİPSLİ SİSTEM
 
Granit seramik minimum kesim sağlayacak yerleşim projesinin çizilmesi      
Projeye uygun olarak, bina yüzeylerinden yaklaşık 10 cm uzaklıkta yatay akslar halindealüminyum alt kostrüksiyonun oluşturulması.     
Alüminyum profillerin, granit seramik akslarına göre, düşey konumda, paslanmaz perçinlerle sabit ve kayıcı mesnet oluşturur biçimde monte edildikleri L braketler aracılığı ile yapıya sabitlenmesi,     
Granit seramiklerin, fırın bıyalı paslanmaz çelik klipslerle düşey profiller üzerine asılması.
 
 
 
Fiyat ve diğer bilgiler için iletişim bilgilerimizi kullanınız. Dış Cephe Kaplama teknolojisinde en iyi ekipman ve deneyimli teknik kadrosuyla Orion Yapı hizmetinizdedir. Bina cephe kaplamaları ve normal cephe kaplamaları yetenekleriyle istediğiniz tasarımdaki granit, limra, mermer cephe kaplamalarını yapabilmekteyiz. Aşağıda sıkça sorulan soru ve cevapları bulabilirsiniz.

Dış Cephe Kaplaması Nedir ve Ne işe Yarar? Özellikle günümüzde binaların estetik görünümleri ve ısıl yalıtımları için birçok kaplama teknolojisi bulunmaktadır. Binanın dış yapısının üstüne monte edilebilen, alüminyum, ahşap, mermer, granit, limra, kompozit, siding gibi kaplama yöntemleri mevcuttur. Bu teknolojiler ile bina veya evleriniz hem daha güzel bir dış görünüme sahip olacak hem de daha iyi bir ısı yalıtımı sağlanmış olacaktır.

Granit Dış Cephe Kaplaması? Bina veya evlerin dış cephelerini granit taşıyla kaplanarak oluşan kaplama türüdür. Kırmızı granit, yeşil granit ve diğer granit çeşitleri ile yapılan dış cephe kaplaması bulunmaktadır.

Cephe Kaplamaları ve Çeşitleri Yukarıda da bahsettiğimiz gibi birçok cephe kaplama çeşidi mevcuttur. Bunlardan bizim sizlere sunduklarımız; Granit, Mermer ve Limra cephe kaplamalarıdır.

Bina Cephe Kaplama Nasıl Yapılır? Uzman ekiplerimiz tarafından öncelikle bina veya evinizin dış cephesi üzerinde keşif incelemesi yapılır ve gerekli hesaplama, çalışmalardan sonra ortaklaşa seçilen kaplama türüyle binanızın dış cephesi kaplanır.

Cephe Kaplama İçin Firmamızın genel merkezi Antalya bulunduğu için şu anda Antalya içi çalışmalarımız yoğunluktadır. Antalya içinde ve ilçelerinde  yapılmış çalışmalarımız mevcuttur. Özellikle Antalya bölgesindeki limra dış cephe çalışmalarımız çoğunluktadır.

Dış Cephe Kaplama Fiyatları Nasıl Belirlenir? Cephe kaplama fiyatlarımız, yapılacak çalışmanın büyüklüğüne ve seçilen kaplama malzemesine göre belirlenir. Cephe kaplama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Kaplama Sistemleri Nelerdir? Bu sorunun cevabını da yukarıdaki anlatımlarda bulabilirsiniz. Bunların dışında ek bilgi vermek gerekirse  limra çalışmalarımıza bakabilirsiniz.

Limra Dış Cephe Kaplaması? Bina veya evlerin dış cephelerinin özel limra taşıyla kaplanarak oluşturulan yöntemdir. Limra fiyatları için bizimle iletişime geçiniz. Limra cephe kaplama örnekleri yukarıdaki resimlerde gözükmektedir.

Dış Cephe Kaplama Elemanları ve Malzemeleri Yapı üzerine kaplama çalışması uygulanırken kullanılan elemanlara ve kaplama için kullanılan malzemelere denilebilir. Mekanik kaplama yöntemleri mevcuttur. Ankaraj hesabı yapılarak kullanılacak elemanlar ve malzemeler seçilecektir. Cephe kaplama malzeme ve eleman fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.

Cephe Kaplama Fiyat Bilgisindeki Etkenler Nelerdir? Fiyatların birçok değişkene bağlı olarak değişeceğini söylemiştik. Detaylı ve net fiyat için elemanlarımızın yerinde yapınızı görmesi ve seçimlerinize göre size fiyat vermesi için bizimle iletişime geçiniz.

Cephe Taş Kaplama Sistemleri Nelerdir? Limra ve granit gibi aynı zamanda diğer taşlarla da cephe kaplamaları yapılabilmektedir. Sıkıştırma, Pres tuğla, İznik çini kaplama, eskitme mermer, kayrak ve andezit Ankara taşı ile kaplama gibi seçenekler mevcuttur.

Kaynak:1insaat

 

 Benzer Haberler


Soyal Medya


| Yorum Yaz Yorum Yaz |


Şantiye Notları

En Çok Okunan Haberler

Remax Korkut Azeri12 Ekim 2018

İnşaat ve Yapı Haberleri
RSS Kaynagi | Yazar Girisi

| Birim Fiyat | Köylerimiz | Çakraz | Granit Fiyatlari

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi